Фолк певицата Андреа показа на почитателите си в Инстаграм, че не само не е на диета, но плюска като за световно.
Освен това близки до звездата споделят, че сериозно е залитнала по алкохола след раздялата с Кубрат.
Доказателство за това са нейните сторита в социалната мрежа, където певицата постоянно е на маса и с чашка в ръка.
Андреа не се ограничава и не залага на диетична храна, а напротив набива тестени неща и задължително поне по един десерт към всяко свое ядене, издадоха от обкръжението на фолк изпълнителката. От снимките й се вижда, че бившата на Кобрата обича големите трапези и да си похапва.
Андреа отдавна не е слабата дама от близкото минало, но продължава да крие истината за теглото си и да отрича снимки, които показват реалния й вид.

Вярната й дружка Моника Валериева пък била неин спътник в пътуванията извън страната, като имала една основна цел – да теши Андреа и да й помогне да преодолее депресията.
В момента бившата на Кобрата е в Дубай, където се е отдала на почивка и събиране на тен, а почитателите очакват нова доза обработени снимки по бански от певицата.






















